İletişim Bilgileri :

  • (0312) 394 50 52
  • info@iren.com.tr
  • Pzt - Cmt : 08:30 - 18:00


Peruzzo Robofox

Peruzzo Robofox

Dünyada önemli bir yenilik olan PERUZZO ROBOFOX ELECTRA Elektrikli kendi yürür uzaktan kumandalı ot biçme makinesi hem yürüyüş hem biçme grubu tamamen elektrikli olarak tahrik edilmektedir. 48 adet Y tip bıçak yada çekiç bıçakla donatılmıştır. 2-3 cm çapındaki yabani otlar ve çalılar için idealdir. Üstelik meyillerde rahatlıkla çalışabilmektedir. Çevreye tamamen saygılıdır.

ROBOFOX ELECTRA güçlü akülerle donatılmıştır, herhangi bir egzoz salınımı olmadan atmosfere duman yaymadan ve tatbikî sessizce 2-3 saat (çalışma şartlarına bağlı olarak) çalışmayı garanti eder. Değiştirilebilen batarya kiti ile çalışma süresi uzatılabilir.

PERUZZO ROBOFOX ELECTRA Elektrikli kendi yürür uzaktan kumandalı ot biçme makinesi çok fonksiyonlu radyo kontrol ile kumanda edilir. Yaklaşık 300 metre menzili bulunmaktadır ve CE gereksinimlerimi karşılar, bu sayede kullanıcı devamlı güvenlik maksimum seviyede çalışır.

Optimal zemin kondisyonu çalışılabilir iş meyili 55° Çalışma eğiminde aşırıya kaçılması halinde bunu algılayabilen ve makinenin devrilmesini önleyen bir elektronik eğim sen sörü bulunmaktadır, Olası kazalarda kritik donanımların korunması için roll bar ile düçlendirilmiştir


Peruzzo Çayır Çim Biçme Makinesi